×

Yeşil Yol izle

Bir önceki filmimiz olanYenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj HD İzle isimli filmimizide Avengers 3 izle ve Yenilmezler 3 türkçe dublaj hd izle

izleyebilirsiniz.
Yeşil Yol Türkçe Dublaj izle
Yeşil Yol Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj Yüksek Kalite IMDb -
  • Etiketler :

herkesin hüngür hüngür ağlayarak izlediği ve gelmiş geçmiş en dramatik film olan Yeşil yol izle filmi sizler için filmizleq.com’da yer alıyor. Esaretin bedeli filminin yönetmeni olan Frank Darabont, Yeşil yol filmini yönetmiştir. 17 Mart 2000 tarihinde türkiyede gösterime giren bu film dünya genelinde 300 Milyon dolar hasılat yapmıştır. 60 milyon dolar ile çekilen bu film oldukça güzel. Yeşil yol türkçe dublaj izle terimi ile sitemize eklenen filmin konusunda çok güzel. Bir adam var ve biri ölüyor. Bu adam o ölen kişinin yanına yaşıyor mu diye gidip kontrol eder ve polisler geldiğinde suç bu adamın üstüne kalır. Bu adam o kadar iyilik sever birisidir ki doğa üstü güçleri bile vardır. Bu yeşil yol filmini sitemizden yeşil yol tek part izle veya yeşil yol hd izle gibi terimler ile de izleyebilirsiniz. Filmin sonunda eğer ağlamazsanız sitemizden V.İ.P üyelik bedava xd 😀 Bu filmi sitemizden izledikten sonra lütfen sitemize bu film hakkında yorum yapın ve diğer izleyecek kişiler için yönlendirici olun. Filmizleq iyi seyirler diliyor..

Yorumlar

  • izledim

    film gerçekten de gelmiş geçmiş en iyi dram filmlerinden bir tanesidir. Ben bunu çıktığı yıllarda izlemiştim, izlediğimde gözlerim yaşarmıştı ve tekrardan izledim tekrardan ağladım 😀 tavsiye ederim arkadaşlar, Saygılar..

Film izle - Yerli Film izle/a>