×
Uyarı! Film Sinema Çekimidir, En yakın gelecekte daha iyi ses ve görüntü kalitesi eklenecektir. Takipte Kalın, Yorum yapmayı unutmayın.

Bir önceki filmimiz olanBlack Panther - Kara Panter Türkçe Dublaj Full HD izle isimli filmimizide Black panter türkçe dublaj izle ve kara panter full türkçe dublaj izle 2018

izleyebilirsiniz.
Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj HD İzle

yenilmezler 3 filmi 2018 yılında gösterime girmiş bir filmdir. Tam 18 filmin birleşmesi olan bu film gelmiş geçmiş en iyi marvel yapımı film olabilir. Daha önce bu film ile direkt bağlantılı 18 adet farklı kahramanların farklı solo filmleri çıkmış ve bunlar gösterime girerek büyük hasılat yapmıştır. En sonunda hızını alamayan marvel yenilmezler serisini çıkartarak daha önce yaptığı çizgi roman senaryosuna göre tekrardan düzenleyip evrenin yarısının ölmesini isteyen bir adamı bu evrene düşman olarak getirdi. Evrendeki canlılara garezi olan Thanos, evrende ki canlıların çok olduğunu ve fazla olduklarını düşünüyor. Açlıkta ve kıtlıkta olan tüm gezegenlerin halkının yarısını öldürerek onlara kendince merhamet ediyor. Evrende bulunan sihirli zımbırtı taşları toplayarak eldiveninde toplayan Thanos şimdide elini şıklatarak evrenin yarısının ölmesini istiyor. Ayrıca bu isteğini bu filmde başarıyor. Tüm yenilmezler elinden geleni yapsa dahi adam istediği her şeyi yapıyor. Yenilmezlerin yarısı toz olup sonsuza dek yok olduktan sonra geriye kalan ant man, kaptan marvel, okçu adam ve nick fury gibi kişiler kalıyor. Bakalım bu sinema evreninin ikinci partında neler neler olacak. Yenilmezler 3 izle filminin ikinci partı 2019 yılında gösterime giriyor. Avengers 3 izle filminin ikinci partı çıkınca ilk gün sitemizden bulabilir ve izleyebilirsiniz. İyi Seyirler dileriz.. Film en iyi görüntü kalitesi ile tekrardan eklenecektir. Lütfen takipte kalın.. Film partları güncellenmiştir. Sitemize yeni eklenen yenilmezler 3 izle partları 1080P Görüntü kalitesindedir fakat şimdilik 14 ağustosa kadar ses sinema çekimidir. Görüntünün tekrardan 1080P Sinema çekimi olmadığını hatırlatalım. Ayrıca sitemizden film izlerken hiç bir sorun yaşamadıysanız arkadaşlarınıza da önerebilirsiniz. Filmizleq iyi seyirler diler..

Yorumlar

 • murat kaya

  çok teşekkür ederim sonunda bluray sürüm gelmiş

 • aleyna

  yenilmezler 3 türkçe dublaj izle filmini bu siteden izledim. Gerçekten hoş bir film, sitenin adminine teşekkür 😀

 • admin

  Film 1080P Türkçe Dublaj sinema çekimi ses ile eklendi. Görüntü orjinal, iyi seyirler..

 • admin

  sizce yenilmezler 3 izle filminin 2. part yani devam filminde neler olacak? Spoiler verirmiş gibi anlatabilirsiniz. İyi seyirler..

 • admin

  Arkadaşlar ilk part altyazılı olarak HDTS eklenmiştir. Bir ay içerisinde 1080P kalitede eklenecektir. Filmizleq.com’u yenilmezler 3 izle filmi için takipte kalın. İyi seyirler dileriz..

  2
  1

 • gencosmancık

  yenilmezler 3 filmini bu siteden izledim. Teşekkürler

 • admin

  Arkadaşlar film hakkında görüşlerinizi yorumdan belirterek bize destek vermiş olursunuz. Tekrardan İyi seyirler..

 • Samet

  Bu Görüntü Gerçekten 720p Mi Çok Kötü Bu 720p Değil Ya

  • admin

   merhaba, şuan internette bulunan en iyi kalite budur. Çok kısa zaman içerisinde 1080P kalite de eklenecektir. İyi seyirler..

 • admin

  yenilmezler 3 türkçe dublaj izle filmi daha iyi bir kalitede yüklenmiştir. Filmizleq iyi seyirler diler..

 • admin

  Arkadaşlar yenilmezler 3 izle filmine her gün partlar daha hd versiyonlar ile değiştiriliyor. En iyi kalite sitemizde yer alıyor, iyi seyirler..

Film izle - Yerli Film izle/a>