×

Bir önceki filmimiz olanYenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj HD İzle isimli filmimizide Avengers 3 izle ve Yenilmezler 3 türkçe dublaj hd izle

izleyebilirsiniz.
Gringo 2018 Full HD izle Sansürsüz

2018 yılında çıkmış bu filmi Nash Edgerton yönetmektedir. Joel Edgerton ve Charlize Theron, David Oyelowo gibi oyuncuların oynadığı bu film tam 6.0 imdb puanına sahip. Harold Soyinka isminde herkes tarafından sevilen ve iyi birisi olarak bilinen, her olaya anlayışla davranmaya çalışan bir adamdır. Dışarıda hep saygınlığı olan bu adam yaptığı iş adamlığı ile saygınlık kazanmıştır. İşleri yolunda gitmeyince artık yeni hali herkesi şaşırtacaktır. Aksiyon ve komedi kategorilerinde yer alan bu filmi sitemizden izleyebilirsiniz. Gringo izle filmini sitemizden gringo komedi filmi izle terimi ile türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Filmizleq iyi seyirler diliyor..

Yorumlar

  • film filozofu

    Gerçekten izlenmeyi hakkeden güzel sürükleyici bir senaryoya sahip film …. TERS KÖŞE sahneleri oldukça fazla olan bir film … SARIŞIN ABLAYA dikkat … ALLAH bu kadını düşmanımın başına versin :))

Film izle - Yerli Film izle/a>